Јазик

дома>Контактирајте не
Контактирајте не
Контактирајте не
Контакт информации
  • име на компанија:Донггуан Софтер Електроникс копродукции, Ltd
  • Tel: 86-0769-81812518
  • Fax:86-0769-81812538
  • E-mail: info@sophpower.com
  • Адреса на компанијата:Ф / 2, Блдг А., Градска индустриска зона, Шиџи , Dongguan,Гуангдонг

Мени